Hakkımızda

Karte Bilişim Hizmetleri 2014 Ocak ayında yeni nesil, genç, butik ve yenilikçi bir teknoloji firması olarak kurumsal iş dünyasına hizmet vermeye başlamıştır. Dünyanın önde gelen teknoloji firmalarının ürünleri ile kurumsal müşterilerimize verimli çözümler sunmaktayız.

Karte, başta Türkiye olmak üzere Avrupa, Ortadoğu ve Orta Asya bölgelerinde bilişim ve bilgi teknolojileri alanında hizmetler sağlayan yeni nesil teknoloji şirketidir.

Müşterilerine hızlı, güvenli, kaliteli hizmet ve teknik destek veren Karte, konularında uzman ve tecrübeli kadroları ile günümüz ihtiyaç ve sorunlarına geleceğin çözümlerini sunmaktadır.

Kurumların dijital dönüşümüne katkı sağlayan Karte; Nesnelerin İnterneti, Büyük Veri ve Analitik, Güvenlik, Kurumsal Bulut, Kurumsal Mobilite, İş Çözümleri, ve Dijital İşgücü gibi alanlarda pek çok ürün ve servisler sunmaktadır.

Karte; bankacılık, telekom, perakende, enerji, dayanıklı tüketim, otomotiv, turizm, kamu, sigorta ve daha birçok sektörde yer alan müşterilerine sektörlerin iş ihtiyaçlarına yönelik sunduğu ürün ve servisleriyle, müşterilerinin tedarik zincirinden müşteri deneyimine dek toplam değer zincirini dijitalleştirmektedir. İnovatif çözümleri ve yenilikçi teknolojileri ile sektörleri geleceğe taşımaktadır.

Dünyanın en büyük teknoloji üreticileri ile güçlü stratejik ortaklılar geliştiren Karte; müşterilerinin dijital dönüşüm yolculuğundaki ihtiyaçlarını doğru iş ortakları ile birleştirerek sağlam bir ekosistem oluşturmaktadır.