Hizmetlerimiz

Ağ Altyapısı Çözümleri

Bilgi Teknolojileri altyapısını oluşturan her türlü ağ altyapısı işleminin danışmanlığını, projelendirilmesini, yerinde uygulanmasını, testlerini yapmaktayız. Bu kapsamda Bakır Ağ altyapısı, Fiber Optik teknolojileri, Zayıf Akım ve Orta Gerilim Elektrik altyapısı, tüm bu altyapılara ait donanım, yazılım, ürün ve çözümleri teknik ekibimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Devamını Oku

Sistem ve Veri Merkezi Çözümleri

Kurumların bünyesinde bulunan Sistem Odaları ve Veri Merkezlerinin yapımında yükseltilmiş döşeme, ısı yalıtımı, yangın güvenliği, iklimlendirme, ısı-nem ölçüm ve uyarı sistemlerinin, bu bölümlere ait zayıf akım ve aktif cihaz çözümleri (router, switch, Loadbalancer, WAN Optimizasyon, Access point vb), bilgi güvenliği donanımlarının (firewall, spam-filter, SSL-VPN vb) kurulumu, izleme, ölçümleme bakım anlaşmaları ile işlerliğinin sürdürülmesi verdiğimiz hizmetler arasındadır.

Devamını Oku

Sanallaştırma Çözümleri

Var olan fiziksel kaynakların daha verimli kullanılabileceği bir ortam yaratarak masaüstü, uygulama, sunucu ve depolama konularında özel olarak tercih ettiğiniz operasyonlar için Bilgi Teknolojileri ihtiyaçlarınızı basitleştirip, faydalanmanızı artıracak sanallaştırma çözümlerini sunmaktayız.

Devamını Oku

Bulut Çözümleri

Bulut teknolojisi sayesinde kurumlara, donanım yatırımı (sunucu, depolama alanı, altyapı, bakım/işletim maliyetleri) olmaksızın e-posta, telefon santrali, dosya yedekleme hizmetleri sağlamaktayız. Böylece cihaz, lokasyon ve mekan bağımsız, internetin olduğu her yerden verilere erişimin hızlı ve kolay olacağı çözümler sunmaktayız.

Devamını Oku

Bilgi Güvenliği

Günümüz şartlarında en büyük tehlike siber saldırılardır. Varlığı ve oluşumu hissedildiği anda artık çok geç kalınmaktadır. Bu aşamaya gelmemek için önceden önlem almak dijital bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu kapsamda kurumların bilgi güvenliğinin sürdürülmesi hizmet ve sorumluluk alanlarımızdandır. Firewall güvenliği, penetrasyon testleri, güvenlik tarama testleri, kullanıcı alışkanlıkları, şifre güvenliği, bunların yanı sıra URL Filtreleme, yasal zorunluluk olan 5651 Sayılı Kanun ile internet erişiminin kontrol altına alınması ve önlenmesi amaçlı kayıtların tutulması gibi konularda sistem yapılandırma, testler ve sonuçlarının raporlamaları ile sürdürülebilir bilgi güvenliği sağlanmaktadır.

Devamını Oku

Bakım ve Destek Hizmetleri

Bakım ve destek hizmetleri kapsamında anlaşma yapılan kurumlarda kapsam altına alınan tüm bilgi teknolojileri altyapısı, donanımlar, yazılımların işlerliğinin devamını sağlamak, olası durumda arızalarını gidermek-değiştirmek, periyodik güncelleme ve bakımlarının yapmak veya yapılmasını sağlamaktır. Bu hizmet ile kurumda bulunan tüm teknolojik ürünlere yönelik marka bağımsız olarak envanter tutulmaktadır.

Devamını Oku

Güvenlik Sistemleri Çözümleri

Müşterilerimizin fiziki güvenliğini sağlamak amacıyla yapılandırılan çözümler firmamız tarafından projelendirilmekte, uygulanmakta ve bakım anlaşmaları yapılarak çalışır durum kalmaları sağlanmaktadır. Kapalı devre güvenlik kameraları (CCTV), IP kameralar, bu görüntüleme sistemlerine ait uzaktan izleme, kayıt altyapısının kurulması firmamızca yapılmaktadır.
Bina ve hassas bölgelere girişlerdeki geçişleri kontrol etmek, geçişleri yetkilendirmek, raporlamayı amaçlayan kartlı, parmak-izi okumalı veya biyometrik tanıma sistemlerinin projelendirilmesi, kurulumu ve işletimi, Otopark girişlerinde araç tanıma sistemleri kurulumu ve işletimi hizmetlerimiz arasındadır.

Devamını Oku